sk  en    de   pl   ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

ponuka

Plachta ponúka skvelé riešenie

23.2.2018

Zakryte to plachtou. Možno, že ste toto počuli už mnohokrát. Áno, zakrytie niečoho plachtou je šikovné a praktické. Najmä dnes, ako keď skôr. Kvalita plachiet a plachtových objektov v posledných rokoch totiž stúpla.

Číst dál...

Najlacnejšie prístrešok? Šopa z plachiet

14.2.2018

Potrebujete jednoduchý a lacný viacúčelový prístrešok? Ak áno, môže byť vhodnou voľbou plachtová šopa. Priblížime si teraz jej výhody. Treba si totiž uvedomiť, že šopa nemusí byť veľkým objektom.

Číst dál...

Ako si zaobstarať garáž pre svoje vozidlo ľahko a rýchlo? Využite plachtovinu

8.2.2018

Skoro každý dnes potrebuje garážovať auto, ale málokto má tie možnosti. Šikovné riešenie sa ponúka. Existuje napríklad plachtová garáž, ktorá sa dá postaviť veľmi rýchlo.

Číst dál...

Plachtové garáže sú mobilné a veľmi lacné

plachtová garáž

25.1.2018

Ochrana pomocou plachty je veľmi rozšírená. Kto z vás potreboval potrebné skladovať stavebný materiál, určite tejto formy niekedy využil. Ovšem veľmi dobrým spôsobom využitia plachty sú aj plachtové garáže, ktoré si teraz priblížime trochu viac.

Číst dál...

Sú plachtové garáže kvalitné? Áno, sú

plachtová garáž

10.1.2018

Vydrží plachta aj nepriazeň počasia? Čo keď bude pršať, snežiť, alebo fúkať vietor? Zvládne to plachta? Nepretrhne sa? Nebude sa premáčať? Nepraskne, ak sa viac napne? Možno vás zaujala plachtová garáž ako vhodná alternatíva parkovanie pre vaše vozidlo, ale nie ste si istí, či naozaj vydrží. Poďme teda prebrať jej výhody.

Číst dál...

Plachtové výrobky a ich využitie

plachtová garáž

29.12.2017

Plachta môže byť spoločným menovateľom mnohých konštrukcií. Akokoľvek sa niekomu môže zdať také riešenie príliš jednoduché, málo komfortné a dá sa povedať, že vlastne dočasné, opak je pravdou. V súčasnosti sa vyrábajú plachty s tak vynikajúcimi vlastnosťami, že vykazujú veľmi dlhú životnosť a vydrží aj extrémne podmienky.

Číst dál...

Plachtové prístrešky nachádzajú široké uplatnenie

15.12.2017

Plachtový prístrešok môže mať najrôznejšie účely. Veľmi sa hodí napríklad aktívnym poľnohospodárom. Poskytujú totiž výborný úkryt napríklad pre zvieratá, ale rovnako tak sem môžete schovať napríklad úrodu alebo tiež odstavenú poľnohospodársku techniku. Možností je veľa a bez preháňania sa dá povedať, že sa poľnohospodári bez tejto veci nezaobídu.

Číst dál...

Plachtové prístrešky ponúkajú stabilitu a dobrú ochranu

8.12.2017

Plachta sa v modernej dobe stala vynikajúcim a naprosto všestranne využiteľným materiálom. Hodí sa na rôzne účely. Môžete s ňou prikryť stavebný materiál i celú stavbu, tovaru či výrobky, ale zrovna tak z nej zhotoviť aj veľmi kvalitný prístrešok, ktorý naozaj veľa vydrží. Láka radom veľmi dobrých vlastností, ktoré sa podarilo zaistiť dlhodobým vývojom kvalitných plastových tkanín.

Číst dál...

Plachta znesie aj veľký nápor snehu

plachtové přístřešky

4.12.2017

Keď potrebujete zakryť stoh dreva, parkujúce záhradnú techniku, zložený stavebný materiál alebo čokoľvek iné, ponúka sa možnosť využiť plachtových prístreškov. Ide totiž o veľmi lacnú, a pritom efektívnu ochranu priestorov, strojov či materiálu. Avšak podmienkou je, že máte k dispozícii kvalitné a pevnú kovovú konštrukciu a dobrú plachtu.

Číst dál...

Kvalitné plachty majú široké využitie

24.11.2017

Veľmi lacným a široko využiteľným materiálom sú plachty. Hodí sa na veľmi rozmanité účely. Dokážu efektívne zakrývať materiál, tovar, ale aj rôznu techniku, poslúži aj ako prístrešok pre ľudí. Asi máloktorý materiál ako plachtovina ponúka tak rozsiahle možnosti, a pritom je cenovo veľmi dobre dostupný.

Číst dál...

Plachty sa hodí na prístrešky

17.11.2017

Ak máte dom so záhradou, alebo dokonca napríklad podnikáte a máte firmu, kde je potrebné skladovať materiál i hotové tovar, určite dobre viete, ako dokonale vám môže poslúžiť plachta, ak je kvalitná. Polyetylénové plachty dnes ponúkajú naozaj kvalitný materiál, ktorý zvládne aj vysoké zaťaženie a mechanické namáhanie.

Číst dál...

Plachtové haly sú výhodným riešením sezónneho predaja

30.10.2017

Keď potrebujete treba provizórne výstavnú plochu, ktorá by však bola dostatočne chránená pred dažďom, slnkom i vetrom, ponúka sa možnosť postaviť si plachtovou halu. Áno týmto spôsobom vyriešite ľahko a rýchlo svoju požiadavku k plnej spokojnosti.

Číst dál...

Plachtové prístrešky sú šikovné: Môžu poslúžiť na rôzne účely

12.10.2017

Plachtový prístrešok vyzerá na prvý pohľad jednoducho. Až vo chvíli, keď ho budete mať doma na záhrade, plne oceníte jeho prednosti. Neslúži totiž iba jeden účel, dá sa použiť rôzne. Stručne a jednoducho povedané si môžete zaobstarať zastrešenie pre rôzne príležitosti, ktoré je mobilný a teda sa dá presúvať.

Číst dál...

Staviate nejaký objekt z plachiet? Aké požiadavky musí spĺňať plachtovinu?

23.9.2017

Len máloktorý materiál má tak širokú škálu použitia ako plachtovina. Z plachiet sa dá vyrobiť nekonečne veľa rôznych predmetov. Plachtové môžu byť garáže, prístrešky napríklad na drevo, kôlne, prístrešky pre poľnohospodárov, fóliovníky, altánky, záhradné jazierka, plachty na autá ... Vidíte, že je toho naozaj veľa.

Číst dál...

Mobilita plachtových prístreškov: V lete kryt na bazén, v zime garáž

 
8.8.2017
 
Vybudovali ste si na záhrade bazén a chcete ho nejakým spôsobom ochrániť pred nepriazňou počasia, aby nedošlo k znečisteniu vody dažďovou vodou? Radi by ste sa kúpali napríklad aj za dažďa? Zároveň by ste ale potrebovali, aby zastrešenie bolo čo najlacnejšie? Ak na všetky otázky odpovedáte áno a naozaj reálne uvažujete o zaobstaraní zastrešenie bazénu, potom môžete zvoliť k bazénu plachtový prístrešok.
 

Číst dál...

Plachtové haly sú skvelé krátkodobé stavby

 
 
2.8.2017
 
Ako lacno a rýchlo vytvoriť priestor na skladovanie? Alebo na veľkú firemnú akciu, kedy treba chcete predviesť zákazníkom nový model svojho stroja a nechcete, aby vás pritom zastihol dážď? Alebo potrebujete v krátkej dobe rozpredať nadbytočné zásoby? Na podobné účely sa výborne hodí plachtové haly.
 

Číst dál...

Plachtovou garáž si môžete zbaliť aj so sebou na dovolenku

25.7.2017
 
Nemáte peniaze na hotovú garáž z betónu? Nechcete si budovať murovanú garáž svojpomocne? Nevadí. Máme pre vás iné, menej nákladné riešenie, ako zagarážovat svoj automobil. Existujú totiž lacné plachtové garáže. S minimálnymi nákladmi tak zaobstaráte naozaj efektívne parkovanie pre svoje vozidlo a nemusíte sa obávať, že vám ho čokoľvek pokazí.

Číst dál...

Kúpte si plachtovou kôlňu, ktorú zmontujete za 90 minút

19.7.2017
 
Kôlňa postavená za obyčajnú hodinku a pol. Krútite nad niečím podobným hlavou? Máte pocit, že je to nemožné? Je to síce možno trochu prekvapujúce, ale v dnešnej dobe je to realita. Pokojne môžete postaviť šikovnú malú plachtovou kôlňu za tak krátku dobu. Riešenia, ktoré ponúkajú plachtové výrobky, už sú natoľko operatívne, že to ide.

Číst dál...

Jak vybírat plachtové výrobky? Kvalita musí být vždy na prvním místě

13.7.2017
 
V prípade, že si kupujete nové plachtové výrobky, je dobré si premyslieť, čo od nich očakávate. Nikdy nie je vhodné nechať sa presvedčiť ku zdanlivo lacným nákupom, ktoré by však mohli znamenať tovaru zlej kvality. Ak si kupujete plachty či akékoľvek plachtové výrobky, vždy sa sústreďte na kvalitu.
 

Číst dál...

Kvalitné plachty sa používajú na pestovateľské fóliovníky

6.7.2017
 
Plachty majú bezpočet rôznych využití. Hotové plachtové výrobky sú upotrebiteľné napríklad na fóliovníky. Možno si nie ste úplne istí, aký rozdiel vlastne je medzi fóliovníkom a klasickým skleníkom. Ak vám láka pestovateľská sezóna, mali by ste sa zoznámiť s oboma a potom sa rozhodnúť, čo bude pre vás výhodnejšie.

Číst dál...

Plachtové prístrešky ako lacné kôlne, drevníky aj garáže

29.6.2017
 
Nemáte, kde skladovať drevo na kúrenie alebo kam zaparkovať auto, keď prídete na chatu alebo chalupu a uvažujete o lacnom, nenáročnom riešenie? Odpoveďou vám môžu byť mobilné plachtové garáže a prístrešky.

Číst dál...

Nožnicový plachtový altánok postavíte za 20 minút

 
22.6.2017
 
Veľmi rôznu podobu majú hotové plachtové výrobky. Plachta prináša ochranu pred nepriazňou počasia, musí byť pevná, stála, odolná vetru, dažďu, snehu, mrazu aj slnečným lúčom. To sú základné a najdôležitejšie vlastnosti každej plachty určené na vonkajšie využitie. Ovšem na čo sa plachta použije, to už je rozhodnutie každého.

Číst dál...

Plachtové výrobky musia spĺňať náročné merítka kvality

 
21.6.2017
 
Potrebujete niečo prikryť? V tom prípade sa nezaobídete bez kvalitných plachiet. Ich použitie je veľmi rôznorodé, od zakrytie plachtových kôlní, plachtových garáží, fóliovníkov, stojanov na drevo krytých plachtami, plachtové altánky, ale aj plachtové prístrešky pre dobytok.
 

Číst dál...

Plachtové garáže vydrží aj náročné podmienky

20.6.2017
 
Kúpte si hotovú plachtovou garáž. Pripadá vám to ako provizórium? Chyba. Hotové plachtové garáže nepatrí medzi žiadna provizória, práve naopak. Dokážu ponúknuť vysoký komfort pre vaše vozidlo. Sú veľmi odolné, a to aj v prípade veľmi extrémnych klimatických podmienok.
 

Číst dál...

Mobilná plachtová kôlňa sa hodí za všetkých okolností

19.6.2017
 
Hľadáte kôlňu za minimálnu cenu? Potom ste tu správne. Môžete mať jednoduchú, ale praktickú a plne funkčný plachtovou kôlňu za pár stoviek. Neveríte? Ale áno, je to možné. Ide o realitu. Veď kde je povedané, že šopa musí byť vždy veľkou masívna stavbou?
 

Číst dál...

Plachty dokážu vytvoriť v letných dňoch oázu pre dobytok

16.6.2017
 
Jednou z veľmi silných skupín podnikateľov, ktoré sa vo svojej každodennej praxi nezaobídu bez veľkých a silných plachiet, sú poľnohospodári. Práve pre nich sú plachtové výrobky absolútne nevyhnutnou súčasťou života. Aké plachty potrebujú? Aké na ne kladú požiadavky?
 

Číst dál...

Plachta pre fóliovník sa nezaobíde bez UV filtra

15.6.2017
 
Vaša záhrada chce stále niečo nové. Práca nikdy nekončí. Nenahraditeľným pomocníkom každého majiteľa záhrady, kutila, vášnivého záhradkára, sú plachty. Každú chvíľu potrebujete na záhrade niečo zakryť: drevo, aby nezmokli, rastliny vo fóliovníku, aby dobre rástli.
 

Číst dál...

U plachtových výrobkov hrá úlohu kvalita materiálu

14.6.2017
 
Plachty sú tovarom, ktoré sa dá uplatniť na rôzne spôsoby. Môžete mať plachtový prístrešok na auto, na drevo. O plachtové úkrytu sa vždy dá uvažovať, mať ho v rezerve. Nikdy neviete, na čo sa vám bude hodiť. Vždy by ste si ale mali dávať pozor na kvalitu plachiet.
 

Číst dál...

Plachtovou garáž postavíte i za 90 minut

13.6.2017
 
Čas jsou peníze, to dnes platí dvojnásobně. Málokdo má čas stavět sám svépomocí. Je to nákladné, zdlouhavé a neefektivní. Představa, že byste si například sami vybudovat zděnou garáž, je pro mnoho lidí děsivá. Lepší je zvolit třeba plachtový přístřešek pro auto. 
 

Číst dál...

Superior: Dokonale izolovaný mobilný dom

12.6.2017
 
Ak máte dobrodružnejšie povahy a neradi zostávate na jednom mieste, možno snívate o domčeku, ktorý by ste si mohli voziť so sebou, kamkoľvek sa pohnete. Takáto predstava pritom v dnešnej dobe rozhodne nie je nereálna. Pomôžu vám ju splniť mobilné domy.
 

Číst dál...

Plachtový drevník alebo šopa? Prečo nie ...

 
22.5.2017
 
Nie každý má na záhrade dostatok miesta, aby si mohol dovoliť zaobstarať rozľahlú garáž, záhradný domček, kôlňu alebo rozmerný drevník. Problémom nemusí byť len priestor, ale aj finančné možnosti alebo fakt, že by také stavby zostali len málo využité - čo môže byť prípad napríklad chát a chalúp, kde ľudí trávi napríklad len víkendy a letnú sezónu.
 

Číst dál...

Čo nesmie chýbať pri bazéne?

 
19.5.2017
 
Pokiaľ má bazén dobre slúžiť a ak si ho chcete naozaj maximálne užívať po čo najdlhšie obdobie, potom je dôležité zaobstarať si patričné ​​príslušenstvo. Niektoré vybavenie nie je potrebné a slúži len k zvýšeniu komfortu a kvality kúpanie a pobytu pri bazéne, bez iného sa zaobídete len ťažko.
 

Číst dál...

Možnosti a výhody plachtových hál

 
18.5.2017
 
Potrebujete čo najrýchlejšie a najlacnejšie zohnať priestory na skladovanie, predajné miesto, športoviská alebo iné účely? Jednou z možností, ktorú by ste rozhodne nemali zabúdať, predstavujú stále obľúbenejšie plachtové haly.
 

Číst dál...

Ako pestovať vo fóliovníku?

17.5.2017
 
Chcete si vypestovať šťavnatú zeleninu alebo voňavé bylinky pre vlastnú potrebu a zabezpečiť si čo najlepšie úrodu? Predĺženie doby pestovania a zvýšenie výnosov je možné zariadiť rôznymi spôsobmi. Tým základným je ale obstaranie vhodného "zázemie" pre vaše rastlinstvo. To môže byť napríklad tzv. Fóliovník.
 

Číst dál...

Ako využiť plachtové prístrešky?

16.5.2017
 
Nie každý má nafukovacie pozemok a dostatok finančných prostriedkov a času, aby si mohol zaobstarať murovanú garáž, skleník, záhradný domček a podobne. Plachtové prístrešky sú zaujímavou alternatívou a môžu zastať funkciu hŕbu praktických stavieb. Ideálne sú napríklad na chatách a záhradách, kde sa zdržujete len po časť roka a uprednostníte mobilné riešenia.

Číst dál...

Rôzne typy prístreškov pre auto

 
12.5.2017
 
Keďže moderné autá sú dobre zabezpečená a už tak nutne nevyžadujú komfort uzavretej garáže a tiež preto, že priestoru v rastúcej zástavbe ubúda a stáva sa ceněnějším - začínajú sa na úkor klasických garáží presadzovať jednoduché, otvorené prístrešky na auto - tzv. Carport.
 

Číst dál...

Výhody plachtových altánů

11.5.2017
 
Chceli by ste mať prístrešok, ktorý by vás na záhrade chránil pred ostrým slnkom alebo dažďovými prehánkami a pod ktorým by ste si mohli užívať vonkajšie obedy či večere, organizovať posedenie či oslavy alebo tu len odpočívať na čerstvom vzduchu?
 

Číst dál...

Možnosti pestovania zeleniny v bytoch

 
10.5.2017
 
Chcete mať istotu, že zelenina, ktorú jete, bude naozaj kvalitné, poctivo vypestovaná, bez chemikálií a ďalších porúch? Čo tak si vypestovať vlastné úrodu? Nepotrebujete na to rozľahlé lány, menšie zásobu byliniek alebo zeleniny si môžete vypestovať aj v byte.
 

Číst dál...

Aké sú výhody a nevýhody plachtových garáží?

 
9.5.2017
 
Plachtové garáže sú moderným hitom, jedná sa o konštrukcia z rúrkovej ocele s práškovou alebo zinkovou povrchovou úpravou opatrené pevnou plachtovou krytinou zvyčajne z viacvrstvového polyetylénu. Prečo si však zaobstarať práve plachtovou garáž? Dôvodov je celá rada.
 

Číst dál...

Ako vybrať vhodnú plachtovou krytinu?

5.5.2017
 
Potrebujete plachtovou krytinu? Výber optimálneho variantu závisí na jej použití, požiadavkách na životnosť, pevnosť a podobne.
 

Číst dál...

Jak vybrat zastřešení bazénu

4.5.2017
 
Zastrešenie bazéna má celý rad dôležitých funkcií a výhod. Medzi tie najdôležitejšie patrí bezpečnosť (chráni malé deti a domáce zvieratá pred pádom do bazéna a utopením), udržiavanie čistoty (do bazéna nepadá lístie a ďalšie nečistoty z okolia), udržiavanie teploty vody a predĺženie kúpacej sezóny.
 

Číst dál...

Potrebujete sušiť drevo, ale nechcete budovať stály, rozmerný drevník?

 
3.5.2017
 
Riešením môže byť plachtová sušiareň.

Číst dál...

Vyberte si ideálnú garáž podľa vlastností

2.5.2017
 
V dnešnej dobe sa ponúka dostatok alternatív a možností, a tak nie je vôbec nutné zmieriť sa s tým, že jedinou garáž, ktorú môžete mať, bude tá, ktorú si sami postavíte. Existuje celý rad variantov riešenia a vyberať si môžete podľa toho, či preferujete úsporu financií, priestoru, rýchlosť realizácie alebo iné faktory.
 

Číst dál...

Vykurovanie a zachovanie teploty v skleníku

28.4.2017
 
Pestovanie zeleniny či kvetín v skleníku je veľmi obľúbené a prináša možnosť naozaj značného predĺženia vegetačného obdobia rastlín. Len samotný skleník však spásu a skvelé výsledky neprináša, je potrebné dbať na udržiavanie optimálneho vnútornej klímy.
 

Číst dál...

Skleník, fóliovník, alebo len pareniska?

27.4.2017
 
Chcete predĺžiť vegetačné sezónu a pestovať rastliny aspoň od hneď skorej jari až do neskorej jesene a tešiť sa z čo najlepších výsledkov? Potom určite uvažujete o zriadení priestor, v ktorých by mohla mať vaše zelenina či kvetiny optimálne podmienky.
 

Číst dál...

Čo je lepšiou krytinou na skleník - polykarbonát, alebo sklo?

26.4.2017

Chcete si zaobstarať skleník alebo zimnú záhradu, ale nemôžete sa zatiaľ rozhodnúť, aká krytina bude najvýhodnejšie? Medzi najbežnejšie používané materiály patrí polykarbonát a sklo. Pozrime sa teda zblízka na tieto varianty a na ich špecifiká, výhody a nevýhody.
 

Číst dál...

Ako veľké by mali byť pasienkové prístrešky pre kone?

 
25.4.2017
 
Povinnosť zriadenia pastevného prístrešku sa týka chovateľov, ktorí nechávajú kone pásť 24 hodín denne na voľnom priestranstve bez priameho prístupu do stajní. Avšak aj keď vaši kone chodí "prespávať" do boxov, pasienkový prístrešok nie je zbytočným prepychom.
 

Číst dál...

Ako vyriešiť garáž na motorku?

24.4.2017
 
Ak patríte k fanúšikom motocyklov, potom sa iste chcete o svojho dvojkolesového miláčika čo najlepšie postarať. S garážováním motocyklov však môže byť niekedy problém, na rozdiel od áut, ktoré znesú oveľa horšie podmienky, však rozhodne nie je vhodné ponechávať tieto stroje napospas vetru a dažďu (a zlodejom či vandalom) na nechránenom parkovisku.
 

Číst dál...

Plachtové altány: ideálne pre príležitostné použitie

21.4.2017
 
Uvažujete o obstaranie záhradného altánku, aby ste mohli občas usporiadať grilovačku, posedenie alebo oslavu v záhrade, ale neviete, či sa vám investícia a práca spojená s takou stavbou skutočne oplatí? Výhodným riešením môže byť plachtový prístrešok.
 

Číst dál...

Ako sa starať o pozinkované povrchy kovových konštrukcií?

 
20.4.2017
 
Galvanické zinkovanie je veľmi rozšírený a kvalitný spôsob ošetrenia kovových povrchov. Používa sa pozinkovanie galvanické a žiarové. Žiarové zinkovanie vykazuje lepšiu odolnosť voči poveternostným vplyvom, je rovnomerné a má dlhú životnosť. Galvanické zinkovanie je esteticky hodnotnejší, odolné voči abrázii a možno naň ľahšie aplikovať rôzne nátery.
 

Číst dál...

Plachtové krytie záhradných pergol, terás alebo altánov

19.4.2017
 
Chceli by ste svoju záhradný pergolu či altánok využívať aj vo veternom počasí, pri silnom daždi alebo za chladnejších dní? Riešením môžu byť samozrejme pevné bočné zásteny, tie vám však v krásnych dňoch budú skôr na obtiaž - oveľa výhodnejšiu alternatívu predstavujú rolety a na pergoly.
 

Číst dál...

Rady a tipy pre úspešné pestovanie v skleníku alebo fóliovníku

 
18.4.2017
 
Pestovanie v skleníku alebo fóliovníku má oproti klasickému pod holým nebom svoje špecifiká. Pre dosiahnutie maximálnej úrody a výnosov je teda nutné venovať pozornosť dodržiavaniu niektorých zásad a správnemu prístupu.

Číst dál...

Pěstování rostlin a zeleniny aj mimo sezónu? S pařeništěm to není problém

14.4.2017
 
Rozrastá sa vaše záľuba v pestovaní rastlín a plodín a chceli by ste ju posunúť ďalej a užívať si plody svojej práce intenzívnejšie a treba viackrát do roka? Riešením samozrejme môže byť skleník, ale jedná sa o pomerne finančne - aj v iných ohľadoch - náročné riešenie. Parenisko je však na menšie záhradku alebo do začiatku ideálnou voľbou.
 

Číst dál...

Plachtové prístrešky sú ideálnym riešením pre chovateľov koní

13.4.2017
 
Chováte koňa a púšťate je na pastvu, kde trávia 24 hodín denne po väčšinu roka, alebo dokonca po celý rok? Za týchto podmienok by ste mali svojim zvieratám poskytnúť primeraný prístrešok, ktorý ich ochráni pred nepriazňou počasia.
 

Číst dál...

Ako vybrať kvalitnú fóliovník?

11.4.2017
 
Fóliovník predstavuje alternatívu ku klasickému skleníku, ktorá má celý rad zaujímavých výhod. Fóliovník je prenosný a možno ho ľahko zmontovať a zase zožať, je podstatne lacnejšie ako skleník a pritom poskytuje optimálne podmienky pre pestovanie rastlín po väčšinu roka.
 

Číst dál...

Prístrešok na auto môže byť dostatočnou náhradou garáže

10.4.2017
 
Do stavby rozsiahlej murovanej garáže sa v poslednej dobe púšťa čoraz menej ľudí, a naopak sa môžeme čoraz viac stretávať s jednoduchšími, alternatívnymi riešeniami, ktoré šetria miesto, čas i peniaze a pritom slúžia v mnohých ohľadoch rovnako dobre ako klasické garáže.
 

Číst dál...

Ako pestovať najobľúbenejšie druhy zeleniny v skleníku alebo fóliovníku?

7.4.2017
Skleník alebo fóliovník je ideálnym riešením, ak chcete zvýšiť úrodu pestované zeleniny a rastlín a predĺžiť dobu pestovanie do chladnejších období roka. S fóliovníkom môžete začať pestovať už začiatkom jari a pokračovať až dlho do jesene. Vykurovaný skleník umožní pestovanie celoročné.

Číst dál...

Aké sú ideálne podmienky pre úspešné pestovanie v skleníku či fóliovníku?

6.4.2017
 
Skleník či jednoduchšie riešenie vo forme fóliovníku umožňuje pestovať aj plodiny, pre ktoré nie je naša podnebie vhodné, predĺžiť vegetačné obdobie rastlín, zaistiť vyššiu úrodu a podobne. Aby však bolo pestovanie v tomto krytom prostredí úspešnej, treba rastlinstve zabezpečiť optimálne podmienky pre rast.
 

Číst dál...

Garáže a prístrešky, ktoré môžete mať vždy tam, kde ich budete potrebovať

5.4.2017
 
Cestujete, meníte často stanovište alebo trávite časť roka na chate či chalupe, kde nechcete stavať drahú, stálu garáž? Plachtové mobilné garáže môžu byť riešením, ktoré ste hľadali.

Číst dál...

Chcete pestovať rastliny čo najdlhšie? Riešením môže byť zimná záhrada

 
3.4. 2017
 
Chcete sa venovať svojmu pestovateľskému koníčku pokiaľ možno po celý rok alebo aspoň po väčšinu roka a kochať sa tým, ako vaši rastlinný zverenci úspešne rastú a prekvitajú? Zimná záhrada môže predstavovať veľmi elegantné riešenie, a navyše ju môžete využiť aj ako obytný priestor.
 

Číst dál...

Je lepšie fóliovník, alebo skleník? Aneb ako pestovať rastliny, keď nám počasie nepraje

 
Chcete predĺžiť dobu, kedy budete môcť pestovať zeleninu alebo iné rastliny, a uvažujete o zaobstaraní skleníku alebo fóliovníku, ale nie ste si istí, pre ktoré riešenie sa rozhodnúť? Pomôžeme vám s výberom optimálneho variantu a pozrieme sa na zásadné rozdiely medzi oboma možnosťami.
 

Číst dál...

Je lepší fóliovník, alebo skleník? Aneb ako pestovať rastliny, keď nám počasie nepraje

Chcete predĺžiť dobu, kedy budete môcť pestovať zeleninu alebo iné rastliny, a uvažujete o zaobstaraní skleníku alebo fóliovníku, ale nie ste si istí, pre ktoré riešenie sa rozhodnúť? Pomôžeme vám s výberom optimálneho variantu a pozrieme sa na zásadné rozdiely medzi oboma možnosťami.
 

Číst dál...

Nechcete investovať do stavby murované garáže? Riešením môžu byť lacné a mobilné prístrešky

 
Nemáte pre stavbu murovanej garáže priestor, čas alebo finančné prostriedky? To ešte neznamená, že nemôžete svojmu vozidlu alebo vozidlám poskytujú primerané "strechu nad hlavou". Mobilné garáže môžu vyriešiť váš problém a ešte vďaka nim ušetríte.

Číst dál...

Ako vyriešiť zastrešenie bazénu - a je to vôbec potrebné?

 
 
Máte na záhrade bazén a uvažujete o obstaranie zastrešenie, ale neviete, akú variantu zvoliť, a či má takáto investícia vôbec zmysel?
 

Číst dál...

Pod plachtový prístrešok schováte automobil, kosačku, náradie aj drevo na kúrenie

Plachtové garáže sú stále bežnejším riešením, ktoré si obľúbili najmä ľudia, ktoré sú často na cestách alebo sa premiestňujú medzi viacerými lokalitami a robení akejkoľvek stálej garáže by pre nich bolo zbytočné.
 

Číst dál...

Plachtové prístrešky môžu poskytnúť priestor pre mnoho účelov za nízku obstarávaciu cenu

 
Garáž, šopa, dreváreň, skleník a mnoho ďalšieho. Tieto stavby sú potrebné, ale ich realizácia je časovo, finančne i priestorovo náročná. Existuje pritom alternatíva, ktorá oslovuje stále viac ľudí nízkou cenou, mobilitou a skladnosťou a pritom optimálnymi vlastnosťami. Jedná sa o plachtové prístrešky.
 

Číst dál...

Využite plachtové prístrešky ako lacné a mobilné garáže

 
Potrebujete státie pre auto napríklad na chate alebo na inom mieste, kde by stavba stálej murované alebo plechové garáže pôsobila nepatrične alebo by sa finančne nevyplatila? Riešením môžu byť plachtové mobilné garáže, ktoré ponúknu komfort pre vozidlo aj nízku obstarávaciu cenu.
 

Číst dál...

Doprajte svojim zvieratám pohodlie s plachtovými farmárskymi prístrešky

Necháváte koně nebo jiná hospodářská zvířata na celodenní volné pastvě? Potom byste jim měli dopřát možnost se ukrýt před nepřízní počasí. 
 

Číst dál...

Lacnejšií a mobilnejší plachtový skleník - fóliovník

Ak patríte medzi nadšených pestovateľov, iste chcete, aby vaše rastliny nestrádal v nepriaznivom počasí a plodili bohatú úrodu. Riešením k podpore rastu a ochrane rastlín môže byť samozrejme skleník.
 

Číst dál...

Plachtové multifunkčné farmárske prístrešky a garáže

Plachtové prístrešky si získavajú stále väčšiu obľubu, pretože ide o cenovo veľmi priaznivé riešenie s celým radom výhod.

Číst dál...

Garáže a kôlne v lacnom a praktickom plachtové prevedenie

 
Plachtové prístrešky na rôzne účely sa stávajú stále obľúbenejšími a bežnejšími. Oproti murovaným alebo dreveným prístreškom a stavbám majú mnohé prednosti. Tie hlavné spočívajú v nízkej nákupnej cene a mobilite.
 

Číst dál...

Doprajte svojim zvieratám sucho a tieň so špeciálnymi prístrešky

Prístrešky pre kone a iné hospodárske zvieratá sú v poslednej dobe nielen stále obľúbenejšie, ale za určitých okolností tiež povinné. Chovateľ musí napríklad zabezpečiť koňom adekvátny prístrešok, ak sú kone na voľnom výbehu 24 hodín denne bez voľného prístupu do stajní.
 

Číst dál...

Plachtové garáže, prístrešky a kôlne ako mobilný a lacná alternatíva

Potrebujete státie pre auto, prístrešok na sušenie dreva, kôlňu alebo sklad na materiál, náradie a vybavenie, ale nechcete stavať drahú murovanú garáž alebo plechovú či drevenú kôlňu?

Číst dál...

Plachtové kôlne - lacné a mobilné

Potrebujete na chate alebo na cestách ukryť pred dažďom, snehom, vetrom a inými výkyvy počasia materiál, náradie, vybavenie alebo záhradný stroje?

Číst dál...

Plachtové garáže

Plachtové garáže môžu byť praktickým riešením, najmä ak chcete ušetriť finančné prostriedky, miesto, čas alebo v prípade, že potrebujete prístrešok voziť so sebou napríklad na chate, ale napríklad aj na cesty alebo expedície.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

{jmeno:caption}*
{jmeno:body}{jmeno:validation}
Email*
Zadejte email.
Telefónne číslo
Neplatný vstup
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

VIP referencie

Kotce pro psyZahradné domčeky | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky | Striešky | Fóliovníky | Skleníky | Nábytek | Hliníkové přístřešky | Plechové garaže | Mobilní domy |  Zimní zahrady |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l